O NAS


Tatiana Pałucka

Tatiana Pałucka

Fotograf

Ekspert w fotografii kobiecej i biznesowej. Współzałożycielka i właścicielka firmy Twoja Sesja, proponującej ekskluzywne sesje fotograficzne i warsztaty dla kobiet i firm. Współautorka autorskiego programu zmiany wizerunku “Luksus bycia sobą”. Twórca okładek dla płyt Plazmatikon, Małgorzaty Markiewicz. Wystawa zdjęć “ Alchemia tańca”. Publikacji w magazynach Madame, VUMAG, Slow, Confashion i Modo magazine.

Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii. Adeptka Akademii Marki z Klasą. Z zamiłowania tancerka, twórca choreografii do spektakli “Jubileusz” i “Pokojówka” w teatrze Druga Strefa.

„Jestem mieszanką kultur i krwi – kazachskiej, rosyjskiej, ukraińskiej. Urodzona na bezkresnych, pióro-trawnych stepach Uralu w małej miejscowości.. Często widziałam skromną tablice Europa-Azja. Mieszkałam później w trzech krajach, kilku miastach i dlatego tak ważne dla mnie jest świadomość siebie. Luksusu bycia sobą. I taką świadomość chcę dać i pokazać w mojej pracy.”

Katarzyna Gruk

Katarzyna Gruk

Charakteryzator, stylistka, trener, producentka sesji zdjęciowych, specjalistka od kobiecych metamorfoz i kreowania charakteru i stylu sesji zdjęciowych, artysta plastyk

Założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet, w której uczy kobiety jak eksponować swoje piękno, współwłaścicielka firmy Twoja Sesja – profesjonalne sesje biznesowe i kobiece, współautorka programu Luksus bycia sobą – który pomaga kobietom zbudować spójność i autentyczność pomiędzy ich prawdziwym ja, a tym co pokazują na zewnątrz w życiu i biznesie. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji, wizażu i stylizacji, Akademii Trenerów Marschall Polska, Shadess of beauty London.

Współpraca z Givenchy, Guerlain, Bourjois. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator w TV Polsat, TVP , TVN, Endemol Polska. Współpraca charakteryzatorska przy programie „Tomasz Lis na żywo”, gdzie charakteryzowała gości ekskluzywnych wywiadów Tomasza Lisa, min. Z Hilary Clinton, Lechem Wałęsą, Donaldem Tuskiem, Justyną Kowalczyk i wieloma innymi.

Założycielka firmy szkoleniowej, gdzie jako trener zrealizowała szereg szkoleń z dress codu, kreacji wizerunki i wizażu min. dla PZU SA, General Motors, Reiffeisen Bank, Bonduell, Warta i wielu innych.

Wykładowca wizażu i stylizacji w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej ZDZ Podwale. Wolontariusz fundacji Piękniejsze Życie, gdzie prowadzi warsztaty nauki makijażu dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.

„Uwielbiam moją pracę, jej różnorodność i zmienność – plany filmowe, reklamy, tv, szkolenia, poznawanie gwiazd, artystów, polityków od drugiej, prywatnej strony. Ale najbardziej cenię sobie pracę z kobietami, poznawanie ich historii i pomaganiu im w odkrywaniu ich piękna. Po wielu latach mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że każda kobieta jest jedyna, niepowtarzalna, piękna i silna (choć często o tym nie wie).”

Dowiedz się więcej: