O NAS


Nasza Misja

Twoja Sesja to firma dwóch kobiet – fotografa Tatiany Pałuckiej i charakteryzatorki, stylistki, coacha i trenera Katarzyny Gruk. Jest wynikiem naszych zawodowych pasji.

Każda sesja to spotkanie z drugim człowiekiem – odkrywanie jego historii zawodowej i życiowej, wartości, emocji i siły. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, chcemy pokazać całe to bogactwo dzięki pięknym zdjęciom. Człowiek jest zawsze dla nas najważniejszy, zarówno w sesjach biznesowych, jak i kobiecych. Nasze zdjęcia uwieczniają osobowość, budują wizerunek, inspirują do zmian!  “Luksus bycia sobą” to myśl przewodnia wszystkich naszych projektów. Poprzez sesje zdjęciowe, filmy, nasz autorski program Akademii Świadomego Wizerunku, zachęcamy naszych klientów do pokazywania siebie w prawdzie, bez masek. Również do odwagi opowiedzenia swojej prawdziwej historii i pokazania jej na zdjęciach, czy filmie. Oczy na zdjęciach zawsze mówią prawdę, a spojrzenia nie da się oszukać. Bycie sobą daje wolność we wszystkich obszarach życia, w biznesie również! W tej relacji bardzo dużo dostajemy od naszych klientów. Każdy z nich jest dla nas inspiracją. W pracę wkładamy całe nasze serca, zaangażowanie i kreatywność.

W zamian dostajemy jeszcze więcej!

Tatiana Pałucka

Tatiana Pałucka

Fotograf

Ekspert w fotografii wizerunkowej i kobiecej. Współzałożycielka i właścicielka firmy “Twoja sesja”, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych sesji fotograficznych biznesowych i kobiecych i organizuje warsztaty dla kobiet i dla firm. Współautorka programu zmiany wizerunku “Luksus bycia sobą”. Twórca okładek dla płyt Plazmatikon,  Małgorzaty Markiewicz. Wystawa zdjęć “ Alchemia tańca”. Publikacji w magazynach Madame, Slow, Confashion i Modo magazine. Jestem zapraszana jako ekspertka w fotografii biznesowej i kobiecej do Radio Color i do Polskiego Radio, na konferencji dla kobiet i konferencji biznesowe.

Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii. Z zamiłowania tancerka, współtwórca choreografii do spektakli “Jubileusz” i “Pokojówka” w teatrze Druga Strefa.

Ukończyła również Akademię Marki z Klasą, Akademię Mentora, szkolenie Zen-coaching, Integralne Studio Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja.

„Jestem mieszanką kultur i krwi – kazachskiej, rosyjskiej, ukraińskiej. Urodziłam się na bezkresnych stepach Uralu, w małej miejscowości. Często widziałam skromną tablicę Europa-Azja. Mieszkałam później w trzech krajach, kilku miastach i dlatego tak ważna dla mnie jest świadomość siebie. Luksusu bycia sobą. I taką świadomość chcę dać i pokazać w mojej pracy.”

Katarzyna Gruk

Katarzyna Gruk

Certyfikowany coach w Międzynarodowej wspólnocie Zen Coachingu, trener, mentor, charakteryzator, stylistka, producentka sesji zdjęciowych, artysta plastyk.

Założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet www.akademiaszczesliwychkobiet.pl, współwłaścicielka firmy Twoja Sesja profesjonalne sesje biznesowe i kobiece, współautorka programu Luksus bycia sobą.Absolwentka Integralnego Studium Rozwoju osobistego dla Trenera i Lidera Dojrzewalni Róż, Akademii Marki z Klasą ,Rocznego studium Psychologii Procesu , Treningu Zen Coachingu, Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji, wizażu i stylizacji, Akademii Trenerów Marschall Polska. Współpracuje z Givenchy, Guerlain, Bourjois. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator w TV Polsat, TVP, TVN, Endemol Polska. Współpraca charakteryzatorska przy programie „Tomasz Lis na żywo”, gdzie charakteryzowała gości ekskluzywnych wywiadów Tomasza Lisa, min. z Hilary Clinton, Lechem Wałęsą, Donaldem Tuskiem, Justyną Kowalczyk i wieloma innymi. Założycielka firmy szkoleniowej, gdzie jako trener zrealizowała szereg szkoleń z dress codu, kreacji wizerunki i wizażu min. dla PZU SA, General Motors, Reiffeisen Bank, Bonduell, Warta i wielu innych. Były wykładowca wizażu i stylizacji w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej ZDZ Podwale. Wolontariusz fundacji Piękniejsze Życie, gdzie prowadzi warsztaty nauki makijażu dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.

„Uwielbiam moją pracę, jej różnorodność i zmienność – plany filmowe, reklamy, tv, szkolenia, poznawanie gwiazd, artystów, polityków od drugiej, prywatnej strony. Ale najbardziej cenię sobie pracę z kobietami, poznawanie ich historii i pomaganie w odkrywaniu ich piękna. Po wielu latach mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że każda kobieta jest jedyna, niepowtarzalna, piękna i silna (choć często o tym nie wie).”

Dowiedz się więcej: