EKSPERCI


Anna Kupisz-Cichosz

Anna Kupisz-Cichosz

Współwłaściciel oraz Dyrektor Zarządzający spółki Softway Ltd, Pomysłodawczyni inicjatywy Firma jest Kobietą, Prezes Zarządu fundacji, odpowiedzialnej za prowadzenie tej inicjatywy, Doradca Zarządu w jednej ze spółek operującej na rynku nieruchomości, ekonomista, mentorka, trenerka biznesu, negocjator.

Autorka książek książek „Własna Firma dla Pań. Krótki kurs biznesu dla każdej z nas” oraz „Moja pasja moją firmą”. Sama określa się mianem Przedsiębiorcy.

Inspiruje, wspiera oraz pomaga przedsiębiorczym kobietom rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm i pracując nad przekonaniami utrudniającymi ich wdrożenie. Organizuje własne seminaria, warsztaty i webinary o zasięgu ogólnopolskim.

Od 6 lat czynnie uczestniczy w wydarzeniach dla przedsiębiorczych kobiet. Jest prelegentką wielu konferencji. Pomogła rozwinąć firmy ponad 150 kobietom, z ponad 800 konsultowała rozwój ich biznesu.

Prywatnie jest mamą dwóch rozbrykanych chłopców i żoną przedsiębiorczego wizjonera, któremu tylko zdarza się chodzić po ziemi.

Patrycja Załug

Patrycja Załug

Pierwsza w Polsce dyplomowana trenerka specjalizująca się w temacie kobiecej pewności siebie. Absolwentka studiów trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji oraz Szkoły Coachów Grupy Trop i Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie na wydziale prawa. Przez ostatnie 7 lat pomogła ponad 2000 kobiet wzmocnić się, uwierzyć w siebie i poczuć się pewnie, w życiu i w biznesie. Współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet. Autorka dwóch książek, w tym najnowszej, wydanej nakładem wydawnictwa Edipresse, zatytułowanej „Codziennie Pewna Siebie”, dostępnej w księgarniach w całej Polsce.

Jako ekspertka wypowiadała się m. in. dla Polskiego Radia, Radia Chili Zet, Pracuj.pl, Polsat News, Magazynu Coaching, Magazynu Vita, Poradnika Domowego, Olivii. Prowadzi autorską audycję na antenie Radia Kolor.

Elżbieta Lange

Elżbieta Lange

Psychodietetyk, Diet Coach, Trener Zdrowego Stylu Życia. W swojej działalności zajmuje się Psychologią Odchudzania. Autorka książek „Gdybym tylko schudła….” i „ Nie tłucz się dietami”.

Pracuje w obszarze myśli, emocji i ciała. Pomaga osobom z nadwagą i otyłością odzyskać kontrolę nad jedzeniem, przywrócić równowagę między ciałem a psychiką, zbudować pozytywny obraz własnego ciała. Uważa, że większość diet odchudzających nie działa, jeśli nie uporamy się z emocjami i złymi nawykami, które są przyczyną problemów z odżywianiem. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych m.in. Pytanie na Śniadanie i Dzień Dobry TVN.

Izabela Cisek-Malec

Izabela Cisek-Malec

Coacherka Ciała, nauczycielka świadomej seksualności, trenerka relacji intymnych, mentorka, dziennikarka, wykładowczyni, stylistka, projektantka butów.

W pracy warsztatowej korzystam z metod i narzędzi (m. innymi NVC), które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż oraz podczas rocznego kursu Ruchu Autentycznego (INSITUTE FOR INTEGRATIVE BODYWORK AND MOVEMENT THERAPY w Wielkiej Brytanii), a także w trakcie szkolenia dla Praktyków NLP. Zgłębiam neotantrę i tao seksualności, praktykując je od wielu lat. Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz „Advanced Sexological Personal Exploration Xperience”, szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności (połączenia wiedzy medycznej z różnorodnymi programami rozwoju osobistego i duchowego). Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Obecnie jestem na ścieżce szkoleniowej I stopnia z psychoanalizy jungowskiej.

Edyta Król

Edyta Król

Mentor przedsiębiorczości, strateg biznesowy, menadżer marek.

Praktyk z 18 letnim doświadczeniem w budowaniu strategii rozwoju biznesu i siły marek na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Właścicielka firmy Fly Up. Pracuje z przedsiębiorczymi kobietami, które pochłonięte bieżącą działalnością swoich firm, potrzebują wsparcia we wprowadzenia ładu strategicznego i opracowaniu planu spójnych działań służących rozwojowi działalności. Wierzy w siłę marki, która wspiera wzrost biznesu. Pomaga kreować wizerunek firmy w oparciu o solidne filary wartości wyznawanych przez jej właścicielkę. Wspomaga w zdiagnozowaniu elementów utrudniających rozwój firmy i znalezieniu walorów budujących unikalność oferty.

Podczas indywidualnych rozmów towarzyszy kobietom biznesu w przygodzie odkrywania potencjału ich firm, tworzenia strategii biznesowej, budowania wizerunku marki, rozszerzania asortymentu o nowe produkty i usługi w spójności z bieżącą działalnością, tworzenia efektywnej komunikacji.

Mieszka na zielonych obrzeżach Warszawy. Wspiera lokalny kobiecy biznes poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Współpracuje z Lokalnym Centrum Kompetencji w Milanówku, prowadząc warsztaty dla przedsiębiorczych kobiet.
Jako przedsiębiorca jest zaangażowana w projekt budowy osiedla domów jednorodzinnych na Podlasiu, promujący nowoczesną architekturę i dbałość o środowisko naturalne.

Odpowiadała za opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju marek w firmach Hortex, Nestle, dr Irena Eris. Tworzyła ich wizerunek na rynku polskim oraz rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. Zarządzała asortymentem firmy poprzez wprowadzanie nowych produktów i wycofywanie niezyskownych. Dzięki niej „Warzywa na Patelnię” marki Hortex do dziś można znaleźć na półkach sklepowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Kreowała politykę cenową towarów, czuwając nad ich rentownością. Nadzorowała procesy tworzenia grafiki opakowań wyrobów, materiałów reklamowych, stron internetowych, odpowiadając za spójność szaty graficznej z wizerunkiem marki. Pracowała przy liftingu logo Hortex. Przygotowywała plany działań promocyjnych i PR-owych w mediach i punktach sprzedaży.

Doświadczenie analityczne zdobyte w firmie badań rynkowych ACNielsen wykorzystuje przy tworzeniu segmentacji klientów oraz identyfikacji ich problemów i potrzeb.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada dyplom ukończenia międzynarodowego programu „Professional Diploma in Marketing” certyfikowanego przez The Chartered Institute of Marketing. Studiowała w Moskwie w Instytucie Zarządzania im. Sergio Ordżinikidze. Biegle włada językiem rosyjskim i angielskim.

Pracuje opierając się na solidnej wiedzy ekonomicznej, praktyce zawodowej, zdolnościach analitycznych, umiejętnościach planowania i inteligencji biznesowej.

W relacji z właścicielkami firm ceni sobie moment, kiedy przedsiębiorcze kobiety uświadamiają sobie, że potencjał rozwoju firmy tkwi w rozwinięciu ich własnych skrzydeł.

Dowiedz się więcej: