WARSZTATY DLA KOBIET


Nasze warsztaty to połączenie sesji zdjęciowej z pracą nad sobą w różnych obszarach kobiecości. Uważnie dobieramy trenerów, którzy stworzyli program warsztatów specjalnie, żeby otworzyć was na nowe doświadczenia i przygotować do sesji zdjęciowej. Jeśli jesteś zainteresowana napisz do nas.

Możemy zorganizować takie warsztaty u Państwa dla zebranej grupy. Zapraszamy do współpracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

Twoja Sesja i Elżbieta Lange Coaching zapraszają!

Pokażesz nam swoją twarz? To jaka jesteś gdy nikt nie patrzy? Bez kolejnych ról do odegrania? Chcemy uchwycić Ciebie, zapisać na zdjęciu Twoje rysy, zmarszczki, spojrzenie, uśmiech. Twoją duszę. Stworzyć Twój portret. Pozwolisz nam?

Zapraszamy na kobiece warsztaty i sesję zdjęciową.

Chcesz mieć zdjęcia na których jesteś prawdziwa Ty – kobieca, surowa, bez upiększeń. Portrety , na których w oczach widać Twoją duszę, w zmarszczkach bogactwo i doświadczenie, Twoją siłę, wrażliwość, delikatność?
Zapraszamy po nowe doświadczenie!

PEŁNIA KOBIECOŚCI to wyjątkowy warsztat w kobiecym gronie. Jego Intencją jest stworzenie atmosfery, w której będzie można odzyskać kobiecą energię, nowymi oczami spojrzeć na siebie i kobiety w swoim rodzie (matkę, babkę i prababkę). W kobiecym kręgu, będziemy się dzielić tym co dla nas oznacza bycie kobietą.

Ważnym w życiu każdej kobiety jest poczucie bycia akceptowaną przez własną matkę i inne kobiety w rodzinie. Wielu z nas brakowało tego w domu rodzinnym.

Na warsztacie będziemy pomagać każdej z nas połączyć się ze swoją wewnętrzną siłą, płynącą od Twoich Przodkiń, cieszeniem się zasobami, potencjałem, talentami, jakie odziedziczyłaś po nich jak również akceptacją i wdzięcznością za to, że byli, a Ty możesz istnieć właśnie dzięki Nim. Być może po raz pierwszy, w świadomy sposób, skontaktujesz się ze swoją kobiecością i dostrzeżesz ją w innych kobietach w swoim rodzie.

Jeśli pragniesz żyć w zgodzie ze sobą, a nieświadome uczynić świadomym – zapraszamy na warsztat.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie?

 • wejdziesz w lepszy kontakt z samą sobą
 • zyskasz dostęp do siły płynącej od Twoich kobiet w rodzie
 • przyjrzysz się swojej wewnętrznej dziewczynce
 • odkryjesz swój kobiecy potencjał
 • dotrzesz do źródła wewnętrznej mocy
 • staniesz się bardziej otwarta na swoje prawdziwe emocje i potrzeby
 • skontaktujesz się ze swoją wewnętrzną siłą
 • spotkasz się ze swoją kobiecością
 • uwolnisz się i oddasz to co być może nie pozwala w pełni cieszyć się tym kim jesteś.

Na warsztat należy zabrać o ile to możliwe: zdjęcie swojej matki, babci lub prababci oraz ważnych kobiet w swojej rodzinie.

Dla kogo ?

Dla wszystkich kobiet, które czują lub chcą odnaleźć, że ich piękno tkwi głęboko wewnątrz (całe bogactwo doświadczeń dobrych i złych, wszystkich miłości, szczęścia, rozstań, strat, przemijania) i są gotowe je pokazać – piękno , które nie przemija z wiekiem! Bo wewnętrzne piękno nigdy się nie starzeje.

Jak to wygląda, czego się nauczysz i poznasz? 

Do sesji przygotuje Was Ela Lange  – psychoterapeuta, psychodietetyk, coach towarzyszy kobietom w odkrywaniu wewnętrznej siły i niepowtarzalnego piękna – prowadząc warsztat specjalnie dla Was utworzony na potrzeby tego projektu. Każda uczestniczka będzie miała możliwość przed sesją doświadczyć indywidualnie masażu dźwiękiem mis tybetańskich – wykonanego przez Annę Kasperec. Masaż dźwiękiem przy użyciu mis tybetańskich, ma działanie relaksacyjne, odprężające, rozluźniające.

W programie:

 • warsztaty,
 • makijaż, fryzura,
 • stylizacja,
 • masaż dźwiękiem,
 • sesja zdjęciowa w wyniku której otrzymasz trzy wywołane zdjęcia,
 • babski krąg

Zapraszamy!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

Czy jesteś gotowa być sobą? Chcesz odkryć swoją ciemną stronę księżyca – zmysłowość, seksualność, dzikość, namiętność, głęboko skrytą, zapomnianą?

Zapraszamy na sesję zdjęciową i warsztat z Izą Cisek – Malec

Jeśli przeczuwasz, że istnieje druga, ciemna strona Twojej natury, chcesz ją poznać i pokazać światu – to doświadczenie jest dla Ciebie.

Chcesz mieć piękne zdjęcia na których jesteś zmysłowa, wolna, cielesna, szczęśliwa?

Dlaczego zapraszam Cię do poznania Twojej ciemnej strony? Ponieważ być może, tak jak wiele kobiet masz pomysł, że to co „ciemne” w Tobie, jest „złe” i trudne do przyjęcia. Prawdopodobnie w nieświadomej przestrzeni Twojej psychiki spoczywają te jakości i aspekty Ciebie, które stłumiłaś, wyparłaś, odcięłaś. Wszystko po to, by przeżyć w świecie, w którym dominowały stereotypowe pomysły na to, jaka powinna być kobieta. Być może w głębi siebie czujesz, że pragniesz pozwolić sobie na bycie dziką, niesforną, nieokiełznaną, gorącą, gniewną, soczystą… – tu możesz wpisać wszystko to, do czego tęskni Twoja dzika dusza i Twoje kobiece ciało. Kiedy zaczynasz żyć pełnią siebie, masz szansę by rozpocząć życie w PEŁNI.

Pozwól sobie – możesz odzyskać te ukryte jakości, a ja pomogę Ci się z nimi spotkać i je ucieleśnić! Potrzebne Ci będą skąpe ubiory, bielizna oraz akcesoria, jakich za żadne skarby byś nie założyła – pewnie znajdziesz je na dnie Twojej szafy. Oczywiście po to, byś mogła je założyć :-D. W ten sposób będziemy pracować się i bawić z Twoją ciemną stroną oraz z Cieniem.

Niezależnie od tego, czy jesteś zaintrygowana czy przerażona, zachęcam – przeczytaj mój tekst o kobiecej ciemności.

Wybierz się z Izabelą Cisek-Malec Coaching Ciała doświadczoną trenerką ciała i kobiecej seksualności w podróż w głąb siebie, żeby poczuć swoją moc, seksualność i sensualność.

Poddaj się wspaniałemu masażowi refleksologii twarzy , zrelaksuj, odstresuj, wspaniały naturalny lifting i rozluźnienie ciała, w wykonaniu Patrycji Nowak, właścicielki AmozeMasaz Refleksologia.

Dla kogo?

Dla wszystkich kobiet, niezależnie od rozmiaru, wieku, dojrzałych do tego, aby odkryć swoją kobiecość, zmysłowość i się nią cieszyć!

Jak to wygląda , czego się nauczysz i poznasz?

Do sesji przygotuje Was Iza Cisek – Malec Coaching Ciała, która towarzyszy kobietom w odkrywaniu wewnętrznej siły i niepowtarzalnego piękna – prowadząc warsztat specjalnie dla Was utworzony na potrzeby tego projektu.

Każda uczestniczka będzie miała możliwość przed sesją doświadczyć Japońskiego masażu odmładzającego – refleksologii estetycznej twarzy – wykonanego przez Patrycja Nowak

Doborem ekskluzywnej bielizny do sesji zajmie się ekspert doboru bielizny Anna Zawada, Ekspert Doboru Bielizny.

Nad makijażem ciała, twarzy, fryzurami i stylizacją sesji będzie czuwać Katarzyna Gruk – beauty coach, charakteryzator , kosmetyki Givenchy.

Program warsztatów:

 • warsztat z Izą Cisek – Malec
 • refleksologia twarzy,
 • brafitterka,
 • makijaż twarzy, ciała, fryzura, stylizacja,
 • sesja zdjęciowa w wyniku której otrzymasz trzy wywołane zdjęcia,
 • akceptacja swojego ciała,
 • babski krąg

Zapraszamy!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

Czym jest zapach kobiety?

Dla nas jest mieszaniną bzu, róż, hortensji, bluszczu, drzewa sandałowego, jaśminu, lenistwa, rozgrzanego ciała, parujących olejków eterycznych dodawanych do świec, smakiem truskawek, chłodnego proseco.

Jeśli masz chęć odkryć jaki jest Twój ZAPACH KOBIETY , poznać go i posmakować, poczuć esencję swojej kobiecości i jej energię , zapraszamy na warsztat Zapach Kobiety, którego efektem będą zmysłowe zdjęcia w kwiatach z Tobą jako modelką!

Naszym gościem będzie Sylwia Bogucka – ICF PCC Coach (Profesional Certified Coach), Trener, Mentor , Seksuolog. Specjalizuje się w tworzeniu programów rozwojowych dla kobiet. Prywatnie artystka, malarka, tancerka hula, pasjonatka życia i gry na ukulele. Jej motto życiowe to: zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz i zrób to co możesz. Świat to ocean możliwości więc odważnie kreuj swoją rzeczywistość bo każda rzecz jaką tworzysz, buduje cię samą.

www.sylwiabogucka.com

Poczuj esencję swojej kobiecości i energii! Coaching, taniec i muzyka a wszystko po to aby dotknąć wewnętrznej siły, poczuć swoją kobiecą wrażliwość i odkryć swoje miejsce, tu i teraz.

Tańcz z intencją! Dziko, lekko, w kwiatach, zmysłowo i myśl o życiu, jakiego chcesz.

Ciało czuje, umysł ocenia. Koncentrując się na tym, co odczuwamy w łagodny sposób bez osądzania dochodzimy do własnych, najlepszych dla nas rozwiązań. Pracując tańcem wyzwalamy się z napięć, pobudzamy energię w centrach energetycznych, przez co harmonizujemy nasze ciało i umysł.

Warsztaty Zapach Kobiety to wyjątkowe połączenie tańca i coachingu. Taka kombinacja pozwala na intensywniejsze i szybsze dotarcie do siebie. Ruch pobudza i uruchamia ciało, przygotowuje umysł na poszerzanie perspektywy i odkrywania nowych możliwości dla siebie.

W tańcu przechodźmy przez ważne aspekty naszego życia: moja postawa, moja kobiecość, moja moc sprawcza i otwartość na świat, zrzucanie poczucia winy, kreatywność…

Zmysłowo poszerz swoje horyzonty, mierz i sięgaj dalej, wyżej… Rozkwitaj! Coaching, taniec i muzyka. Dotknij wewnętrznej siły, poczuj swoją kobiecą wrażliwość i odkryj swoje miejsce, tu i teraz. Poczuj kim jesteś i wzrastaj.

Tańcz i wyzwalaj się z napięć, pobudź wewnętrzną energię, harmonizuj ciało i umysł. Doświadcz coachingu i spójrz na Twoje życie z różnych perspektyw. Możesz odkryć znacznie więcej możliwości idealnych dla Ciebie i znaleźć rozwiązania, o których wcześniej nawet nie myślałaś

Program warsztatów:

 • warsztaty z Sylwia Bogucką,
 • makijaż twarzy, ciała, fryzura,
 • kwiatowa stylizacja,
 • sesja zdjęciowa w wyniku której otrzymasz trzy wywołane zdjęcia,
 • akceptacja swojego ciała,
 • babski krąg

Zapraszamy!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!