O MNIE


Twoja Sesja

Twoja Sesja to firma dla wymagających klientów, dla których jakość premium i indywidualne podejście ma znaczenie, którzy cenią profesjonalizm w realizacji.

– eksperckie sesje zdjęciowe dla firm

– sesje premium dla kadry kierowniczej i klientów indywidualnych

– filmy wizerunkowe

– szkolenia z nauki makijażu i dress codu, wizerunku biznesowego, warsztaty rozwojowe wellness dla firm

– Akademia Świadomego Wizerunku – program skutecznej i autentycznej komunikacji poprzez wizerunek – wygląd zewnętrzny, autoprezentacja, wystąpienia publiczne,media społecznościowe, budowanie marki osobistej, profesjonalne i spójne zdjęcia na linked in, profilu firmy, stronach www.

“Twoja Sesja to wynik moich zawodowych pasji, doświadczenia i chęci dzielenia się tym z innymi.Wiem, jak trudno pokazać siebie, przełamać barierę oceny i zaprezentować światu , jak wiele wspaniałych rzeczy stworzyliśmy , czym chcemy się dzielić z innymi. Pomagam moim klientom,stworzyć wizerunek i komunikację wizualną, świadomą – to znaczy zgodną z tym kim są. Każda sesja, warsztat  to spotkanie z drugim człowiekiem – odkrywanie jego historii zawodowej i życiowej, wartości, emocji, piękna i siły. Wykorzystując moje wieloletnie doświadczenie zawodowe, chcę pokazać całe to bogactwo.

Współpracuję ze sprawdzonymi, doświadczonymi ekspertami.

Człowiek jest dla mnie najważniejszy.

W tej relacji bardzo dużo dostaję od moich Klientów, a każdy z nich jest dla mnie inspiracją. W pracę wkładam całe moje serce, zaangażowanie i kreatywność.„

Dziękuję, Katarzyna Gruk

Katarzyna Gruk

Katarzyna Gruk

Charakteryzator, stylistka, trener, producentka sesji zdjęciowych, certyfikowany coach w Międzynarodowej wspólnocie Zen Coachingu, Założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet www.akademiaszczesliwychkobiet.pl, Właścicielka firmy Twoja Sesja www.twojasesja.com – profesjonalne sesje biznesowe i kobiece,  Absolwentka Integralnego Studium Rozwoju osobistego dla Trenera i Lidera Dojrzewalni Róż, Studium Psychologii Procesu, Akademii Marki z Klasą , Treningu Zen Coachingu, Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji, wizażu i stylizacji, Akademii Trenerów Marschall Polska. Współpracuje z Givenchy, Guerlain, Bourjois. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator w TV Polsat, TVP, TVN, Endemol Polska. Współpraca charakteryzatorska przy programie „Tomasz Lis na żywo”, gdzie charakteryzowała gości ekskluzywnych wywiadów Tomasza Lisa, min. z Hilary Clinton, Lechem Wałęsą, Donaldem Tuskiem, Justyną Kowalczyk i wieloma innymi. Założycielka firmy szkoleniowej, gdzie jako trener zrealizowała szereg szkoleń z dress codu, kreacji wizerunki i wizażu min. dla PZU SA, General Motors, Reiffeisen Bank, Bonduell, Warta i wielu innych. Były wykładowca wizażu i stylizacji w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej ZDZ Podwale. Wolontariusz fundacji Piękniejsze Życie, gdzie prowadzi warsztaty nauki makijażu dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.

“Uwielbiam moją pracę, jej różnorodność i zmienność – plany filmowe, reklamy, tv, szkolenia, poznawanie gwiazd, artystów, polityków od drugiej, prywatnej strony. Ale najbardziej cenię sobie pracę z kobietami, poznawanie ich historii i pomaganie w odkrywaniu ich piękna. Po wielu latach mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że każda kobieta jest jedyna, niepowtarzalna, piękna i silna (choć często o tym nie wie).”