EKSPERCI


Anna Kupisz-Cichosz

Monika Maj-Osytek

Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, ekspert ds. komunikacji niewerbalnej, trener umiejętności poznawczych, psychopedagog. Wieloletni praktyk łączący doświadczenie zawodowe z badaniami w zakresie zaawansowanej komunikacji. Posiada 15 lat doświadczenia w pracy trenerskiej i wsparcia sprzedaży. Pracowała w wielu branżach, m.in. administracyjnej oraz jako trener dla: Coca Cola, Bank BPH, PKO SA, Get In Bank, European Institute of Environmental Energy Poland, Grupa Wadwicz. Obecnie prowadzi szkolenia dla biznesu i polityki oraz jest wykładowcą akademickim od 2012 roku przedmiotów w obszarze komunikacji, negocjacji i marketingu politycznego na Uniwersytecie Warszawskim, Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium oraz na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.

Wiedza i doświadczenie zawodowe pozwalają jej na tworzenie unikalnych harmonogramów szkoleniowych, dopasowanych odpowiednio dla każdej grupy zawodowej. Znajomość różnorodnych technik w projektowaniu szkoleń i warsztatów sprawia, że potrafi w sposób elastyczny i przyjazny dla uczestnika przedstawiać nawet bardzo skomplikowane zagadnienia merytoryczne. Dzięki temu zdobywanie nowych umiejętności na szkoleniach to dla uczestnika sama przyjemność.

Izabela Cisek-Malec

Bartłomiej Filipek

Jest wydawcą portalu StrefaRozwoju.pl, trenerem skuteczności i wolności emocjonalnej, twórcą metody POMOC. Wcześniej przez 5 lat szef marketingu w międzynarodowej firmie szkoleniowo-doradczej. Przedtem przez ponad 10 lat menedżer w międzynarodowych agencjach marketingowych zarządzający projektami PR dla światowych marek konsumenckich.

Od ponad 15 lat prowadzi executive coaching i szkolenia dla kadry menedżerskiej.

Patrycja Załug

Emilia Bartosiewicz

ekspert osobistego PR w sieci. Założycielka i Prezes Lady Business Club, właścicielka Imagine Yourself Sp.z.o.o.(www.imagineyourself.pl). Twórczyni i redaktor naczelna portalu (www.ladybusiness.pl). Pomysłodawczyni plebiscytu dla kobiet biznesu Lady Business Awards. Od 2012 pracuje z ludźmi biznesu nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Tworzy strategie PR i prowadzi konsultacji z zakresu spójnej i autentycznej komunikacji marki w sieci oraz tworzenia profesjonalnych profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających zasięgi widzialności marki w sieci. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 200 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych.

W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski. W 2017 została zaproszona do Rady Kobiet Emirates & Europe Business Development Cluster oraz została wybrana do grona 20 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce i za granicą. W wolnych chwilach amatorsko projektuje wnętrza, układa kompozycje z kwiatów i szyje na maszynie. Zna język angielski i francuski. Kocha podróże, marzy o niezwykłej wyprawie do Indii, Chin i Japonii. Amatorka jazdy konnej i gry w golfa. Mama Heleny i Apolonii.

Elżbieta Lange

Ewa Tyralik-Kulpa

Trenerka komunikacji umiejętności psychospołecznych, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, na stałe związana ze Szkołą Komunikacji Opartej na Empatii (gdzie prowadzi zajęcia z postaw empatycznej komunikacji i pracy z przekonaniami).
Napisała praktyczny poradnik o dogadywaniu się: “Ewka, co cię ugryzło? Jak się zrozumieć i porozumieć” (Wydawnictwo CoJaNaTo).

W latach 1997-2002 była związana z wydawnictwem G+J Polska jako Dyrektor Wydawnicza magazynów Gala, Naj i Moje Gotowanie. Potem współprowadziła przez kilka lat agencję Public Relations InOut – Pracownia Komunikacji. Od 2016r. jest właścicielką Laboratorium Porozumienia.

W latach 2011 – 2014 dyrektorka zarządzająca Rozwojowym Festiwalem dla Kobiet PROGRESSteron oraz jego rzeczniczka prasowa.
Współautorka kampanii społecznych oraz projektów CSR, m.in” „Wdzięczność – bilet do szczęścia”, „Psycholog Przyjazny Rodzinie” oraz Korporacja z duszą” (nagrodzona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu).
Współorganizatorka konferencji Empatyczna Edukacja —> Empatyczna Polska.

Dowiedz się więcej: