Za pośrednictwem Szpilek w biznesie (polecenie jest najlepszą formą reklamy :)) udało nam się trafić do Tatiany i Kasi. Dziewczyny swoim profesjonalizmem bardzo szybko przekonały nas, że jesteśmy w dobrych rękach. Mimo początkowego stresu, jaki nam towarzyszył – w końcu była to nasza pierwsza biznesowa sesja fotograficzna – na zdjęciach udało się uchwycić charakter każdej z nas – uśmiech, pasję i zaangażowanie, jakie wkładamy w naszą pracę.

Zdjęcia tak bardzo przypadły nam do gustu, że pojawiają się nie tylko na naszej stronie internetowej, ale trafiły też min. do naszych „stopek” w mailach. Dzięki temu każdy kontakt mailowy stał się jeszcze bardziej osobisty i spersonalizowany.

Dziękujemy za owocną współpracę.

Współczesny świat umożliwia nam prowadzenie firmy „na odległość”. Dzięki telefonom i mailom możemy współpracować z klientami i kontrahentami we wszystkich zakątkach świata. Tak właśnie działa moja firma TplusT – nasza oferta obejmuje kursy i obozy językowe na całym świecie, zarówno dla młodzieży jak i dla osób dorosłych, oraz naukę języków obcych dla firm i ich pracowników. Szanując czas naszych klientów, wszystkie kwestie formalne załatwiamy drogą telefoniczną i mailową. Sprawdza się to świetnie, szczególnie w przypadku osób mieszkających i pracujących poza Warszawą, gdzie mieści się siedziba naszej firmy. Współpraca na odległość powoduje jednak, że my – obsada biura – rzadko kiedy personalnie spotykamy się z naszymi klientami. Stąd, gdy powstawała nasza nowa strona internetowa, poświęcona wyjazdom językowym za granicą (www.kursyjezykowezagranica.info.pl), od razu wiedziałam, że jest to najlepsza okazja do pokazania i przedstawienia mnie oraz mojego zespołu – Marty i Moniki.