TY JESTEŚ SWOIM NAJLEPSZYM WIZERUNKIEM


Zapraszamy Cię do naszego nowego, autorskiego projektu “ Twoja historia”.

Ten projekt powstał z naszej ciekawości i uważności na drugiego człowieka, chęci stworzenia zupełnie nowej jakości komunikacji z klientem, opartej na prawdzie, a nie wykreowanym sztucznym wizerunku.

Zależy nam, żeby pokazać Twoją historię na zdjęciach i filmie, stworzyć zupełnie nową komunikację do Twojego klienta.

Bardziej autentyczną, głęboką, prawdziwą.

<iframe width="1349" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/GqThtdpZlKQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

“Twoja Historia” to proces

Pierwsze spotkanie trwa ok. 3 godzin, na tym spotkaniu spotykamy Cię, naszą autorską metodą poznajemy Twoje potrzeby, słuchamy co Ci w duszy gra, czego pragniesz, jaki jest twój świat tu i teraz,  jaki chcesz, żeby był w przyszłości. Towarzyszymy Ci w Twojej historii. Często nasi klienci są zaskoczeni, tym co razem odkrywamy. To jest czas tylko dla Ciebie, chwila zatrzymania się i przyjrzenia sobie.

Na podstawie tego spotkania piszemy dla Ciebie skrypt – kronika Twoich myśli i słów. Korzystając z tego napiszesz nam swoją prawdziwą historię, Twoją komunikację do klienta. Skorzystasz w pisaniu historii z pomocy eksperta, z którym współpracujemy. 

My przełożymy to na zdjęcia i kadry filmu, dobierzemy plenery, wizualizację. Przed sesją spotkamy się i ustalimy plan sesji, przedstawimy Ci naszą koncepcję, omówimy wszystkie detale.

Dla kogo jest ten projekt?

Dla tych przedsiębiorców, dla których własne wartości są nierozerwalnie związane z budowaniem firmy w zgodzie ze sobą.  Dla tych, którzy chcą pokazać swoim klientom – swój świat i kim w nim są. To nie jest sesja, która powstaje z dnia na dzień, chcemy Cię poznać, wysłuchać Twojej historii i przełożyć to na obraz. To jest proces do którego chcemy Cię zaprosić i Ci w nim towarzyszyć.

Słuchamy Cię i jesteśmy ciekawe kim jesteś. Czy masz odwagę pokazać siebie? Czekamy właśnie na Ciebie!

Zobacz film naszej realizacji: Dariusz Użycki

There is no slider selected or the slider was deleted.